Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

Co o nás napsali

Web Huslenek :

Nový Hrozenkov - Huslenky 2:0 (1:0)

Huslenky nastoupily do zápasu velmi laxně, chyběl hlavně pohyb a kombinace směrem dopředu. Naopak Hrozenkov předváděl hru ze zabezpečené obrany, při níž vyrážel do rychlých protiútoků a tím dokázali tým z Huslenek zatlačit a vytvářet si šance a standardní situace. Z prvního rohu hlavičkovali ještě mimo, ale už při dalším se poprvé radovali (1:0). Huslenky tento gól trochu probudil a začaly se tlačit směrem k bráně soupeře, ale k přímému ohrožení domácího gólmana nedošlo. Do druhého poločasu Huslenky ještě zvedly aktivitu a zatlačily Hrozenkov na svou polovinu, ale stále se jim nedařil najít správný recept, jak překonat jejich obranný val. Jejich snahu o vyrovnání se ale podařilo Hrozenkovu otupit, když zahrávali standardní situaci, tak si do vlastní brány nešťastně tečoval míč David Brhlík (2:0). Hosté ale nesložili zbraně a stále měli touhu se poprat o výsledek, neustále domácím zatápěli, bohužel pořád tam chyběla poslední finální přihrávka či přesné zakončení. Při konci zkusili i hru na 3 útočníky, čímž otevřeli obranu. Hosté se poté mnohdy dostávali do přečíslení, ale v cestě jim stál gólman Hučík, který jim pokryl jejich gólové příležitosti. Tohle byl poslední přípravný zápas.

Valašský deník:

NOVÝ HROZENKOV – HOŠŤÁLKOVÁ 2:1 (0:0)

Na těžkém terénu se moc pohledný fotbal nehrál. Bylo to spíše bojovné, vyrovnané utkání, ve kterém se domácím náramně hodila střelecká pohotovost Marka Kaliny. Ten dvěma góly rozhodl o třech bodech pro Nový Hrozenkov, hosté už stihli jen snížit.

Branky: 37. Kalina Marek, 70. Kalina Marek – 77. Barčák Milan.

N. HROZENKOV – KELČ B 3:1 (1:1)

Do vedení v tomto zápase dvou celků ohrožených sestupem šel hostující Kelč. V 17. minutě se trefil Zbyněk Vinklár. Domácí se pak dostali do tlaku, ale během minuty se neprosadil ze dvou sólových úniků Lukáš Orság. Až ve 40. minutě se domácí střelec prosadil a do poločasu se šlo za vyrovnaného stavu. Po přestávce chtěli domácí zápas rozhodnout. V 50. minutě sice Štuler tutovku nedal, ale v 54. minutě Ondřej Mikula dostal Hrozenkov do vedení. V 84. minutě dal uklidňující třetí branku opět Orság a Hrozenkov konečně naplno bodoval.

Valašský deník :

LHOTKA N.B. - NOVÝ HROZENKOV 3:1 (1:0)

Domácí střeleckou mizérii zachraňuje hrabě Rosenkranc. V prvním poločase se nadvakrát trefil Topič a po hodině hry si Rosenkranc dovolil na brankáře blafák - 2:0. Zápas zdramatizoval v 70. minutě Kulčák, jehož dělovka z trestného kopu se zastavila až v síti. Potom se domácí předháněli v zahazovaní šancí a v nervózním závěru přišlo uklidnění z kopačky Rosenkrance. Jeho sólo přes polovinu hřiště nemělo chybu.

N. HROZENKOV - LHOTKA N. B. 3:2 (2:1)

Domácí si na lídra tabulky pěkně vyšlápli. Již v 5. minutě je poslal do vedení Roman Ohryzek. Za půl hodiny bylo vyrovnáno z kopačky Daniela Vavříka. Těsně před přestávkou se domácí radovali z branky do šatny. Trefil se Filip Larmer. Uklidnění do domácích řad přinesla branka Martina Kulčáka v 57. minutě. Fotbalovější hosté ale zabrali a v 79. minutě snížil Vavřík. Domácí ale drtivý nápor přežili.

___________________________________________________________________________________________________________________

ze stránek FC Vsetín :

OP mužů Nový Hrozenkov - Vsetín B 1:2

V HEKTICKÉM ZÁVĚRU STRHLI VÍTĚZSTVÍ NA SVOU STRANU..............................

4.9.2011  |  mm

SOKOL NOVÝ HROZENKOV - FC VSETÍN "B"  1 : 2 ( 1 : 1 )

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždělo naše béčko na horkou půdu nováčka soutěže.Mužstvu chyběli z různých důvodů bratři Lukáčové,Plandor a Hromada,naopak z áčka vypomohli Kašpar,Zimek a Doležel.do sestavy se vrátil omilostněný Sukup.Od samotného úvodu působilo mužstvo hostí kompaktnějším dojmem,bylo ve všech herních činnostech lepší,domácí naopak vycházeli ze zajištěné obrany a někdy až přehnaného důrazu v osobních soubojích,v útočné fázi se v průběhu první půle téměř k ničemu nedostali.Víc nebezpečných situací bylo před domácí brankou,hosty však v závěrečné fázi zradila nepřesná koncovka a některé nadějné akce mohly být fotbalově lépe vyřešeny.Ve 27. min. hosté předvedli konečně oku lahodící akci,po rychlé kombinaci pronikl po pravé straně Hrňa,přesnou příhrou našel v pok. území domácích Spáčila,ten přesnou střelou k tyči vsítil úvodní branku utkání,Domácí spoléhali při svých útočných akcí pouze na náhodu,bohužel z jedné takové akce se jim podařilo ve 37. min. stav utkání srovnat.Pro nakopnutý míč do pok. území domácích si vyběhl brankář Sedlák,utočník domácích šel do souboje s ním velmi důrazně,odražený míč se dostal za hranici velkého čtverce a Kulčák propálil míč přes hradbu těl do sítě hostující branky a tímto poměrem branek tak první půle skončila.Druhá půle přinesla obdobný průběh,hosté se nadále tlačili do útoku,domácí se v té chvíli soustředili zcela na obranu a hostům toho v koncovce moc nedovolili.Největší šance se našemu mužstvu naskytla v 70. min. utkání,centr z levé strany našel v pok. území domácích zcela volného Hrňu,ten však z jasné pozice branku domácích přestřelil.Závěr utkání se značně přiostřil,k čemuž výrazně napomohl svými výroky hlavní rozhodčí,jehož posuzování některých zákroků způsobilo značnou nevoli na obou stranách.Závěr utkání byl doslova infarktový,nejprve v 89. min. vyrobil hrubku hostující stoper Sukup,který tak dlouho otálel s odkopem až o míč přišel,utočník domácích postupoval zcela sám na brankáře Sedláka,jeho střela však naštěstí branku minula.Pravidlo nedáš-dostaneš se potvrdilo hned z dalšího útoku hostí,Doležel zatáhl míč po pravé straně,jeho prudký přízemní centr proletěl pok. územím hostí ke zcela volnému Kamasovi a ten doklepl míč do prázdné domácí branky.Následoval výkop ze středu hrací plochy a utkání bylo ukončeno.Pro domácí to byl možná dost krutý šok, o cennou remízu přišli prakticky v nastaveném čase,nutno však dodat,že za průběh celého střetnutí si hosté vítězství zasloužili a tak po třech odehraných utkáních zůstávají nadále bez prohry a to mají ještě dvě odložená utkání k dobru.Nejlépe hodnocenými hráči hostí byli Kamas ,Hrňa,Kašpar a Karlík,celkově se mužstvo snažilo předvádět kombinační fotbal,domácí kromě bojovnost a důrazu v osobních soubojích nic jiného nepředvedli.K dalšímu mistrovskému utkání utkání zajíždí béčko na hřiště vedoucího celku tabulky Lhotky n/Bečvou v sobotu 10. září.

Sestava : Sedlák Ondra,Fabík,Sukup,Kamas Miroslav,Karlík,Hrňa ( 86.min. Dajčar ) ,Spáčil ( 70. min. Pfeiler ),Kašpar,Doležel,Zimek ( 80. min. Maček ),Augusta.

Utkání řídil p. Obadal Rostislav z Lačnova

Nový Hrozenkov zvládl přímý

boj o okresní přebor

Valašsko - Drama až do konce přinesla jarní části vsetínské III. třídy.
 První postupující už byl jasný - Dolní Bečva.
O druhé si to rozdali v přímém souboji Nový Hrozenkov a Podlesí B.
Z vítězství 2:0 a postupu do okresního přeboru se raduje Nový Hrozenkov.

N. HROZENKOV - PODLESÍ B 2:0 (0:0)

Domácí v přímém souboji o druhé postupové místo v prvním poločase měli hlavně

problém s vlastní nervozitou. Hosté byli fotbalovějším týmem, domácí zase nedali

dvě tutovky. Druhá půle otočila misky vah na stranu Hrozenkovjanů. V 60. minutě se

trefil David Mynarčík a uklidňující gól přidal o devět minut později Tomáš Štuler.

Domácí tak mohli slavit návrat do okresního přeboru.

ze stránky Leskovce :

Diváci viděli vyrovnané utkání, oba týmy předvedli bojovný výkon.
 Domácímu týmu chyběl kapitán Martin Vlha a tak poločasové
vedení hrozenkova po brance Měkyny a navýšení skóre Štulerem
 korigoval v 85.min z penalty Vlastimil Vlha.

N. HROZENKOV - JARCOVÁ 2:2 (0:1)

Domácí důležitý zápas o postup nezvládli a navíc si vstřelili dvě vlastní branky.

Tu první v 7. minutě, tu druhou v 67. minutě. V 54. minutě snížil Larmer, osm minut

před koncem vyrovnal Kalina.

LOUČKA - NOVÝ HROZENKOV 0:0

Ve vyrovnaném zápase měly šance oba týmy. Domácí trefili tyčku, hosté zase břevno. Diváci se branky nedočkali. S přehledem řídil Drozd.

N. HROZENKOV - JANOVÁ B 3:0 (2:0)

Zimní příchod Davida Mynarčíka se Hrozenkovským vyplatil. Tento borec ještě na podzim hrál krajský přebor, nyní rezervě Janové nastřílel tři branky. Postupně se trefil v 10. minutě, ve 26. minutě proměnil penaltu a svůj hattrick zkompletoval po hodině hry. Další šance domácí zahodili.

stránky Ratiboře:

Ratiboř - Nový Hrozenkov 3:2

Vytvořeno 27.02.2011 16:04:00 | Poslední změna 27.02.2011 16:05:21
Dnes jsme odehráli první přípravný zápas na umělce ve Zlíně. Soupeřem byl Nový Hrozenkov, který hraje třetí třídu (tj. o soutěž pod náma).
Jelo nás hodně, dohromady patnáct hráčů. V prvním poločase jsme byli lepším týmem, soupeř se moc do šancí nedostal. Nám se podařilo dát dva góly, první dal Tom Adámek po Čendově centru a druhý střelou z dálky Galet. Kromě toho dal Adam břevno z přímáku a tuším Raf tyčku, takže po poločase zasloužené vedení 2:0.
Do druhého poločasu jsme sestavu promíchali a prostřídali, a pak už to taková sláva nebyla. Hrozenkov se dostal víc do hry, dali na 2:1, ale pak opět zvýšil náš náskok Lukáš Machálek - 3:1. Pak jsme dostali ještě jeden gól a kopala se proti nám penalta, ale Rumová Pralinka chytila. Chvíli po penaltě byl konec, takže jsme vyhráli 3:2. Na první zápas to myslím nebylo špatné.
Ratiboř - Nový Hrozenkov 3:2 (2:0)
B: Adámek, Galetka, Machálek.

Jalovec:
 Krhová  A  - Nový Hrozenkov  1:0 (0:0)

Mužstva Krhové a Hrozenkova odehrála bojovný zápas, ve kterém byla k vidění
spousta šancí na obou stranách.Úspěch ale slavila jenom střela V.Grygaříka,
jež jediná v celém zápase v 50. minutě rozvlnila síť branky hostů.

Nový Hrozenkov - Liptál 5:0 (2:0)
branky :Roman Ohryzek , Martin Orság ,Tomáš Štuler , Ondřej Mikula , Martin Kulčák

Hosté v zápase neměli šanci a domácí si v poklidu dokráčeli za třemi body. Postupně se do černého trefili Ohryzek, Orság, Štuler, Mikula a Kulčák.

valašský deník :

LUŽNÁ - NOVÝ HROZENKOV 0:2 (0:1)

Domácí do zápasu nastoupili s řadou zraněných hráčů a na jejich výkonu to bylo znát. Hrozenkov ovládl první poločas a šel do vedení po brance Ondřeje Mikuly. Další šance hostů likvidoval výborný domácí gólman Sívek. Ve druhé části se hra vyrovnala, ale hosté druhou brankou z kopačky Jiřího Švece vzali domácím naději na bod.

Jalovec:

Nový Hrozenkov - Loučka 5:0 ( 2:0 )

Hrozenkov byl celý zápas lepším týmem a tomu odpovídal i výsledek.
Domácí se do hostů brankově pustili již v 8. minutě a nedovolili jim ani jeden
čestný gól.
B:Štuler 2 , Měkyna,Orság,Kulčák.

N. HROZENKOV - CHORYNĚ B 3:2 (2:2)

Hosté zaskočili Hrozenkovjany nástupem a v 11. minutě již vedli 0:2 po brankách Luboše Hadvičáka a Huba. Jenže domácí zabojovali a během minuty vyrovnali. Ve 26. a 27. minutě se trefili Kulčák se Štulerem. Ve druhé části se hrál vyrovnaný fotbal, domácí byli šťastnější. V 51. minutě vstřelil vítěznou branku Kalina a domácí si závěr pohlídali.

Neděle 8.8.2010 v 16.30 hod.

1.KOLO
Nový Hrozenkov - Police 2:0 (0:0)

NOVÝ HROZENKOV - POLICE 2:0 (0:0)

Hosté dorazili k zápasu pouze v deseti a aby jim to nebylo líto, tak se domácí O. Šulák nechal vyloučit. Červená karta ale přišla již za rozhodnutého stavu v samotném závěru. Tři body pro Hrozenkov zajistil v rozpětí dvou minut - 52. a 53. Tomáš Štuler.

Neděle 1.8.2010 přátelské utkání Hovězí - Nový Hrozenkov  0:0

Převzato ze stránek Hovězí:

Hovězí - N.Hrozenkov (0:0) 0:0

Napsal uživatel r.kosta
Středa, 04 Srpen 2010 15:56
valbystrice
Reportáž z přátelského zápasu. Hovězí na svém domácím hřišti přivítalo papírově slabšího soupeře z nedalekého N. Hrozenkova.

Hovězí přivítalo na domácí půdě papírově slabšího soupeře a to tým Nový Hrozenkov.

Snad každý fanoušek čekal jasnou výhru domácích, ale Hovězí nabilo slepými náboji proti soupeři z Nového Hrozenkova.

Úvod zápasu oba týmy začali s velkou opatrností, žádný tým nechtěl udělat chybu. První půle zaujatému diváku, příliš na chuti nepřidala. Hrálo se spíše ve středu hřiště s mnohými nepřesnostmi na obou stranách.

Asi největší šanci hostů, která skončila gólem, přerušil hvizd hlavního sudího vlivem postavení jednoho z hráčů Hrozenkova v offsidu.

O pár minut později, to byli právě hráči Hovězí, kdo se mohl postarat o první gól tohoto střetnutí.  Dan Kovář se uvolnil v pokutovém území a poslal míč střelou po zemi do brány hostů. Bohužel si vypomohl nedovoleným zákrokem a tak se domácí dlouho ze vstřeleného gólu neradovali.

Tým Hovězí si konce první půle vytvořil několik slibných šancí, ale jejich nepřesnost stála v cestě k úspěchu.

Druhý poločas se hrálo v podstatě na jednu bránu a to na straně hostů. Hověžané trestuhodně zahazovali jednu šanci za druhou.

Nádherným průnikem se blýsknul Tomáš Juřica, ale při zakončení do zcela odkryté brány zklamal. Dalším pěkným momentem se stala hlavička  Vojty Kocurka, míč letící do brány vykopl z brankové čáry jeden z obránců hostů. V podobných příležitostech se ocitlo více hráčů hovězí s, ale bohužel pro domácí se skóre během celého zápasu nezměnilo. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou 0:0.

Do utkání v dresu Hovězí nastoupili: Koňařík, Kostka R., Kocurek, Štrbík K. ml., Varaja, Kučera M., Kučera R., Zádilský, Šrámek, Hromada D., Hromada M., Juřica, Šimčík R, Kovář...

Police - Nový Hrozenkov 0:2 (0:1)

Hosté dobře začali a již v 8.minutě šli do vedení  po trestném kopu Kulčáka
Domácí hru vyrovnali , byli blízko brance,ale své šance neproměnili.Výsledek
pečetil po brejku do otevřené obrany v 85. minutě Měkyna.

Červené: -
Sestava: Kovář - Filák F. - Filák M.,Nosek, Juráň - Šerý J., Plšek A., Sucháček, Šenkeřík - Trochta, Liška
Střídání: Šerý M., Valčík
Rozhodčí: Žilinský

Ajaxu už o nic nejde a taky to tak vypadá. V pátek v Novém Hrozenkově předvedli hráči stejně matný výkon jako v neděli v Krhové. Domácí byli po celý zápas lepším týmem. Vedoucí branku vstřelil domácí obránce střelou z dvaceti metrů, které těsně před brankářem Kovářem zaplavala a proplula mezi jeho nohama. Do poločasu přidali ještě další branku po rohovém kopu. V druhém poločase si oba celky vypracovali ještě pár zajímavých šancí žádná už však nerozvlnila síť a tak 3 body zůstali v definitivně zachráněném Novém Hrozenkově.

Nový Hrozenkov - Val. Senice  2:0 (2:0)

Domácí měli v zápase mírnou převahu.Již ve 25. minutě musel gólman
hostů likvidovat první šanci . Tlak Hrozenkova zúročil do přestávky
Ohryzek a O. Mikula - 2:0.V 63. minutě mířil hostující Trochta do břevna.
Stejný cíl si našly také dvě střely domácích

Nový Hrozenkov - Janová B 0:1 (0:0)

Důležitý zápas pro záchranu zvládli hosté díky vlastní brance Novosada v  75. minutě.

Na stránkách Hrachovce:

Zlaté tři body

07.06.2010 22:44

Hrachovec se na vítězství hodně nadřel a silný protivník mu nedal nic zadarmo. Hráči Hrozenkova se představili opravdu ve výborném světle a byli více, než vyrovnaným soupeřem. Libor Vrána slíbil Béčku výpomoc a slovo dodržel. Gólově se sice neprosadil, ale jeho přítomnost v útoku byla pro hosty velkým nebezpečím. Skóre se měnilo poprvé v 15. minutě a to ve prospěch hostů - 0:1. Ještě do poločasu ale vyrovnal hlavou Petr Cahlík.

Petr měl svůj den a ve 48. minutě poslal Hrachovec do vedení, když využil přesnou přihrávku Libora Vrány - 2:1. Hosté se snažili o vyrovnání, jenže po hezké akci a následném ostřelování jejich branky si jeden z obránců zahrál na volejbalistu a byl rád, že ho shovívavý rozhodčí Tetér neposlal do sprch. Pokutový kop s notnou dávkou štěstí proměnil Tomáš Janošek (3:1) a pečetil tak konečný výsledek a zlaté body pro Béčko.

Po prohře Leskovce stačí uhrát ve zbývajících čtyřech utkáních tři body a bude hotovo.

SK Hrachovec B - Nový Hrozenkov  3:1 (1:1)

Branky:

35.' a 48.' Cahlík Petr, 63.' Janošek Tomáš z pokutového kopu

Sestava:

Vaigl Vladimír, Vašát Luboš, Mičkal Lubomír, Janošek Tomáš, Hruška Michal, Janošek René, Brázdil Tomáš, Fabian Martin, Melichařík Petr, Vrána Libor, Cahlík Petr, Volek Stanislav, Vykydal Martin, Vašát Miroslav

Choryně B - Nový Hrozenkov  1:1 (1:1)

Domácí byli v prvním poločase lepším týmem,ale do vedení šli hosté.

Po půlhodině hry Štuler s pomocí domácího obránce Šnejdrly doslova

dotlačil míč za brankovou čáru.O sedm minut později ale Šnejdrla svou chybu napravil a po rohovém kopu  vyrovnal .Ve druhém poločasu byla hra vyrovnaná a obě mužstva si vypracovala několik brankových příležitostí.

Tu největší zahodili hosté dvě minuty před koncem.

Nový Hrozenkov - Podlesí B  2:2 (1:1)

Hosté z Podlesí musí potrénovat pokutové kopy. V tomto zápase zahodili

hned dva.Ten první zlikvidoval brankář Novosad,druhý šel mimo tyče.Domácí

tak uhráli nečekanou remízu, o kterou se zasloužili brankami Šulák a Měkyna.

Za hosty byli úspěšní Michut a Mir.Pernický.

Lužná - Nový Hrozenkov  0:7 (0:3)

Tak na tento zápas by domácí nejraději zapoměli.Po třetí brance se jejich

hra rozsypala jako domeček z karet . O překvapivé vítězství se postaral

hattrickem Štuler,po jedné brance přidali Orság,Měkyna,Ohryzek, a Mikula.

KRHOVÁ-NOVÝ HROZENKOV  2:4 (1:1)

Hosté překvapili Krhovou v úvodu a již v 5.minutě se ujali vedení.Trefil se

Mikula.Po půlhodině hry po dlouhém autu vyrovnal hlavou Kundrát.Začátek druhé půle byl podobný té první.V 50.minutě poslal Hrozenkov do vedení Štuler.Ještě jednou domácí dokázali srovnat krok,odvážnou akci zakončil v 60.

minutě Radek Grygařík - 2:2.Domácí chtěli strhnout vítězství na svou stranu,ale zapoměli bránit. V 80. minutě vyšel chytrý lob Mikulovi a v 87.minutě Štuler

zúročil pěkný pas- 2:4

BYNINA - NOVÝ HROZENKOV 2:2 (0:1)

Hosté v Bynině začali dobře a ve 30. minutě šli do vedení brankou Mikuly. Domácí vyrovnali v 65. minutě Manem. Ještě jednou hosté vedli, když se trefil Štuler. Vyrovnat mohl Jiří Drozd, ale nedal penaltu. Bodu se Bynina dočkala v závěru zápasu, když na 2:2 upravil Šebesta.

LESKOVEC - N. HROZENKOV 3:1 (1:0)

První poločas byli domácí lepším týmem a šli také do vedení brankou Martina Vychopně.

Ve druhém poločase padly dvě šťastné branky na každé straně. Hosté nejprve vyrovnali Ondřejem Mikulou, ale štěstí stálo u domácích i při druhé brance Martina Vychopně. Definitivní klid do domácích řad přinesl gól Martina Vlhy - 3:1.

Na stránkách Leskovce :

Leskovec - Nový Hrozenkov 3:1 (1:0)
Sestava: Karel Martinka - Karel Laža, Aleš Vašků, Vlastimil Vlha, Antonín Cedidla - Petr Dulava, Michal Smrčiak, Petr Vychopeň , Karel Hromada - Martin Vlha (C), Martin Vychopeň
Náhradníci:Josef Toman, Micheáš Pala, Pavel Juráň, Jaroslav Smilek, Miroslav Smilek
Góly:Martin Vychopeň 2x, Martin Vlha
ŽK:Karel Laža, Antonín Cedidla

Koment dodán

Domácí začali tlakem a na delší dobu se usadili na polovině soupeře. V první větší šanci se neprosadil M.Vychopeň, ale o pár minut později si to vynahradil a ve skrumáži před golmanem Hrozenkova v pádu prostřelil vše co mu stálo v cestě. Po tomto gólu začali i hosté být vidět a jen díky skvělému zákroku golmana Martinky pár minut před poločasem se jim nepodařilo vyrovnat.

Jenže co nedokázali v poločase prvním, to se jim podařilo po pár minutách poločasu druhého. Neštastně odražený míč se dostal k osamocenému hráči hostí a ten před odkrytou bránou neměl problém srovnat skóre. Naštěstí domácí zabrali a Martin vychopeň se štěstím vrátil Leskovci vedení. Hosté potom do konce utkání byli lepším týmem a měli i hodně možností k vyrovnání, jenže jim buď selhala koncovka a nebo míč skončil jen na tyči. Pár minut před koncem se konečně po x neproměněných šancích trefil Martin Vlha a stanovil tak konečný výsledek utkání 3:1 pro domácí.

Nový Hrozenkov- Branky  2:1 (1:1)

Fotbalisté Branek zaskočili soupeře již v 1.minutě.Do vedení je poslal Daniel

Cahlík.To ale bylo z jejich strany vše.Po čtvrt hodině vyrovnal domácí Šulák.

Druhý poločas se hrál vyrovnaný zápas,kterému by spíše slušela remíza.Jenže v 70.minutě se trefil Martin Orság a domácí brali vše.

Valašský Deník :
N. HROZENKOV - JARCOVÁ 3:2 (1:1)

Domácí za tři body mohou děkovat jednak kanonýrovi Martinu Orságovi, který nastřílel hattrick, a také fatální chybě hostujícího gólmana, který inkasoval v 90. minutě hodně lacinou branku. Hosté se snažili, ale branky Bartošáka a E. Klvánka na bod nestačily.

převzato ze stránek Hrachovce:

Na kdyby se nehraje, vezeme jeden bod.

16.08.2009 21:52

V kádru béčka se objevilo hned několik hráčů ze sobotního vítězného utkání "A" týmu. Hlavně střed zálohy (Cahlík a Jež) soupeře hodně přehrával. Domácí se v úvodu prezentovali velmi tvrdými zákroky a jejich hru charakterizovaly pouze dlouhé nakopávané míče. V 18. minutě ale našel Renda Janošek přesným centrem Michala Cahlíka a ten přesnou tečí usměrnil míč do sítě domácího gólmana. Ve 28. minutě bylo ovšem srovnáno po nechytatelné dělovce do šibenice - 1:1. Závěr poločasu se odehrával v naší režii, bohužel nám ale chyběl větší důraz před domácí bránou.

Druhý poločas začal nebezpečnou střelou Martina Fabiana. V 58. minutě přišla jedna z mála chyb rozhodčího, když neodpískal jasný faul na hranici pokutového území na Michala Cahlíka a ten musel být po ošetření střídán Petrem Melichaříkem. A Peři se ihned prezentoval krásnou střelou po akci Ježe. 61. minuta a opět Melichařík, tentokrát zachraňuje na vlastní brankové čáře. Hraje se oboustranně vyrovnaný fotbal a Brázdil po jedné z akcí soupeře zachraňuje jasný gól. Z následného protiútoku ale Jež prochází přes tři protihráče, přesnou přihrávkou nachází René Janoška a ten chladnokrevně zvyšuje na 1:2. Radost hostí však netrvá dlouho a prakticky z následující rozehrávky je vyrovnáno. Po rohovém kopu je brankář Brázdil jasně faulován, rozhodčí Malý dělá druhou hrubici a míč nešťastně končí v naší síti - 2:2.

Závěrečný tlak jsme již ustáli a kdyby byla Rendova střela po centru Zbyňka Konvičného přesnější, mohli jsme domů přivézt tři body. Kdyby...

Sokol Nový Hrozenkov : SK Hrachovec "B" - 2:2