Zde může být text o autorovi
Autor je pseudofotbalista a alkoholik 
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Los soutěže

16. kolo 05.04.2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1601 Nový Hrozenkov Semetín 05.04. 15:30 NE
A2A1602 Lužná Valašská Senice 05.04. 15:30 NE odloženo
A2A1603 Valašská Bystřice B Juřinka B 04.04. 15:30 SO
A2A1604 Loučka Střelná 05.04. 15:30 NE odloženo
A2A1605 Lačnov Krhová A 05.04. 15:30 NE
A2A1606 Hošťálková Ústí 04.04. 15:30 SO odloženo
A2A1607 Branky Růžďka 04.04. 15:30 SO


17. kolo 12.04.2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1701 Branky Nový Hrozenkov 11.04. 15:30 SO
A2A1702 Růžďka Hošťálková 11.04. 15:30 SO
A2A1703 Lačnov Ústí 12.04. 15:30 NE
A2A1704 Krhová A Loučka 11.04. 15:00 SO
A2A1705 Střelná Valašská Bystřice B 12.04. 15:30 NE
A2A1706 Juřinka B Lužná 11.04. 15:30 SO
A2A1707 Valašská Senice Semetín 12.04. 15:30 NE


18. kolo 19.04.2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1801 Nový Hrozenkov Valašská Senice 19.04. 16:00 NE
A2A1802 Semetín Juřinka B 18.04. 16:00 SO
A2A1803 Lužná Střelná 19.04. 16:00 NE
A2A1804 Valašská Bystřice B Krhová A 18.04. 16:00 SO
A2A1805 Loučka Ústí 19.04. 16:00 NE
A2A1806 Lačnov Růžďka 19.04. 16:00 NE
A2A1807 Hošťálková Branky 18.04. 16:00 SO


19. kolo 26.04.2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1901 Hošťálková Nový Hrozenkov 25.04. 16:00 SO
A2A1902 Lačnov Branky 26.04. 16:00 NE
A2A1903 Růžďka Loučka 25.04. 16:00 SO
A2A1904 Ústí Valašská Bystřice B 25.04. 16:00 SO
A2A1905 Krhová A Lužná 25.04. 15:00 SO
A2A1906 Střelná Semetín 26.04. 15:30 NE
A2A1907 Juřinka B Valašská Senice 25.04. 16:00 SO


20. kolo 03.05.2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A2001 Nový Hrozenkov Juřinka B 03.05. 16:30 NE
A2A2002 Valašská Senice Střelná 03.05. 16:30 NE
A2A2003 Semetín Krhová A 02.05. 16:00 SO
A2A2004 Lužná Ústí 03.05. 16:30 NE
A2A2005 Valašská Bystřice B Růžďka 02.05. 16:30 SO
A2A2006 Loučka Branky 03.05. 16:30 NE
A2A2007 Lačnov Hošťálková 03.05. 16:30 NE


21. kolo 10.05.2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A2101 Lačnov Nový Hrozenkov 10.05. 16:30 NE
A2A2102 Hošťálková Loučka 09.05. 16:30 SO
A2A2103 Branky Valašská Bystřice B 09.05. 16:30 SO
A2A2104 Růžďka Lužná 09.05. 16:30 SO
A2A2105 Ústí Semetín 09.05. 16:30 SO
A2A2106 Krhová A Valašská Senice 09.05. 15:00 SO
A2A2107 Střelná Juřinka B 10.05. 15:30 NE


22. kolo 17.05.2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A2201 Nový Hrozenkov Střelná 17.05. 16:30 NE
A2A2202 Juřinka B Krhová A 17.05. 16:30 NE
A2A2203 Valašská Senice Ústí 17.05. 16:30 NE
A2A2204 Semetín Růžďka 16.05. 16:00 SO
A2A2205 Lužná Branky 17.05. 16:30 NE
A2A2206 Valašská Bystřice B Hošťálková 16.05. 16:30 SO
A2A2207 Loučka Lačnov 17.05. 16:30 NE


23. kolo 24.05.2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A2301 Loučka Nový Hrozenkov 24.05. 16:30 NE
A2A2302 Lačnov Valašská Bystřice B 24.05. 16:30 NE
A2A2303 Hošťálková Lužná 23.05. 16:30 SO
A2A2304 Branky Semetín 23.05. 16:30 SO
A2A2305 Růžďka Valašská Senice 23.05. 16:30 SO
A2A2306 Ústí Juřinka B 23.05. 16:30 SO
A2A2307 Krhová A Střelná 23.05. 15:00 SO


24. kolo 31.05.2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A2401 Nový Hrozenkov Krhová A 31.05. 16:30 NE
A2A2402 Střelná Ústí 31.05. 15:30 NE
A2A2403 Juřinka B Růžďka 31.05. 16:30 NE
A2A2404 Valašská Senice Branky 31.05. 16:30 NE
A2A2405 Semetín Hošťálková 30.05. 16:00 SO
A2A2406 Lužná Lačnov 31.05. 16:30 NE
A2A2407 Valašská Bystřice B Loučka 30.05. 16:30 SO


25. kolo 07.06.2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A2501 Valašská Bystřice B Nový Hrozenkov 06.06. 16:30 SO
A2A2502 Loučka Lužná 07.06. 16:30 NE
A2A2503 Lačnov Semetín 07.06. 16:30 NE
A2A2504 Hošťálková Valašská Senice 06.06. 16:30 SO
A2A2505 Branky Juřinka B 06.06. 16:30 SO
A2A2506 Růžďka Střelná 06.06. 16:30 SO
A2A2507 Ústí Krhová A 06.06. 16:30 SO


26. kolo 14.06.2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A2601 Nový Hrozenkov Ústí 14.06. 16:30 NE
A2A2602 Krhová A Růžďka 13.06. 15:00 SO
A2A2603 Střelná Branky 14.06. 15:30 NE
A2A2604 Juřinka B Hošťálková 14.06. 16:30 NE
A2A2605 Valašská Senice Lačnov 14.06. 16:30 NE
A2A2606 Semetín Loučka 13.06. 16:00 SO
A2A2607 Lužná Valašská Bystřice B 14.06. 16:30 NE


15. kolo 21.06.2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1501 Růžďka Nový Hrozenkov 20.06. 15:00 SO
A2A1502 Ústí Branky 20.06. 15:00 SO
A2A1503 Krhová A Hošťálková 20.06. 15:00 SO
A2A1504 Lačnov Střelná 20.06. 15:00 SO
A2A1505 Juřinka B Loučka 20.06. 15:00 SO
A2A1506 Valašská Senice Valašská Bystřice B 20.06. 15:00 SO
A2A1507 Semetín Lužná 20.06. 16:00 SO
 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one